Zamrażanie zmarszczek – cena za zabieg

Zamrażanie zmarszczek to innowacyjna metoda walki z oznakami starzenia się, którą podejmujemy w pewnym wieku wszyscy, z różnymi efektami. Dzięki zamrażaniu zmarszczek każdy z nas może skorzystać z skutecznego sposobu na młodszy, zdrowszy, bardziej promienny wygląd.

Jest to technologia działająca na zasadzie swoistego „wymazywania” zmarszczek, co ma miejsce ze względu na kompletne odżywienie nawet najgłębszych warstw podskórnych.

Alternatywa dla botoksu – jak dokładnie to działa?

Ta nowa technika na pozbycie się niechcianych zmarszczek pochodzi z USA. Ma przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami z racji faktu, że w tej metodzie nie ma konieczności korzystania z jakiejkolwiek toksyny, a mimo to można spodziewać się co najmniej równomiernych efektów do tych, jakie są uzyskiwane na przykład przez botoks. Ponadto jest to metoda naprawdę bezpieczna, co jest charakterystyczną właściwością dla tej odmładzającej metody. Korzysta się tutaj z zbawiennego dla skóry działania komponentów, takich jak światło, zimno i kosmetyki najwyższej jakości – a efekt jest zniewalający. Nic więc dziwnego, że pokochały go gwiazdy i celebrytki, a teraz sięga po tą opcję coraz więcej pań spoza świata sław.

Zamrażanie zmarszczek – cena zabiegu

Zamrażanie zmarszczek – cena jest jest bardzo przystępna. Koszt takiego zabiegu to w sumie około 1700 zł, bowiem za jedną sesję należy zapłacić mniej więcej 450 złotych, a rekomendowana liczba zabiegów to 6. Rezultat zastosowania zabiegu jest widoczny od razu, natomiast dla trwałości i większej efektywności wymagane są powtórki – dzięki nim jednak skóra twarzy, szyi i dekoltu jest skutecznie odmłodzona. Aby uzyskać trwałe rezultaty powinno się przejść przez 1 zabieg co 2 tygodnie przez dwa miesiące.

Jak wygląda taki zabieg?

Zabieg ten zwykle zostaje podzielony na 2 fazy:

1. Etap 1

  • nałożenie kosmetyków np. wyciągów z kawioru łososia, dzięki czemu skóra jest nawilżona i zregenerowana,
  • stymulowanie wchłaniania wartości powyższych kosmetyków za pomocą niskiej temperatury, dzięki czemu substancje odżywcze mogą dotrzeć nawet do głębokich tkanek podskórnych.

2. Etap 2

  • zastosowanie 4 rodzajów światła odpowiadających za redukcję zmarszczek,
  • stymulowanie za pomocą świateł produkcję elastyny i kolagenu.

Krioterapia + luminoterapia – jakie korzyści?

Przede wszystkim decydując się na ten zabieg ma się gwarancję kompleksowego działania odmładzającego. Skóra staje się widocznie jędrniejsza, bardziej elastyczna i promienna.

Co można zyskać:
→  biorewitalizację,
→  stymulację,
→  wielokierunkową poprawę kondycji skóry,
→  efektywne wchłanianie substancji aktywnych,
→  dotlenione komórki,
→ wysoki potencjał energetyczny.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Piękniejsza, młodsza skóra jest widoczna już po pierwszym zabiegu – co jest kolejną zaletą tej innowacyjnej metody.

Czy zabieg jest bolesny?

Absolutnie nie! Zabieg nie jest w ogóle bolesny, nawet nie powoduje uczucia dyskomfortu, a wręcz przeciwnie można w trakcie jego trwania zrelaksować się i odprężyć, czekając na oszałamiający efekt końcowy.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do skorzystania z tego zabiegu?

Kobiety będące w ciąży nie powinny poddawać się zamrażaniu zmarszczek. Z zabiegu nie powinny też korzystać osoby mające problemy z zatokami, cierpiące z powodu przeziębienia czy też silnych migren. Opryszczka to jeszcze jedno przeciwwskazanie do skorzystania z tego zabiegu.

Jeżeli cierpisz na jedno lub więcej z powyższych przeciwwskazań, to możesz skorzystać z mniej inwazyjnych sposobów – m. in. z naturalnych dermokosmetyków np. kremu przeciwzmarszczkowego Richevon.

One Reply to “Zamrażanie zmarszczek – cena za zabieg”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code